POZNAJ NAS

HOT’N RIDE

w naszym klubie zapraszamy Państwa do unikatowej Sali SPINNINGOWEJ o powierzchni 102m2.

Będziecie mogli rozkoszować się jazdą pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów przy muzyce o mocy 250 W generowanej z 4 kolumn wysokiej klasy, radość z jazdy dopełniać będą doznania świetlne, laserowe oraz stroboskopowe.

SPINNER® SHIFT

Zajęcia prowadzimy na profesjonalnym sprzęcie marki PRECOR model SPINNER® SHIFT produkcji amerykańskiej desygnowanym do wysokiej klasy zajęć na rowerach.

POLAR

HOT’N RIDE jest pierwszym w Polsce klubem, w którym zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem systemu POLAR CLUB.

Dzięki tej technologii uczestnik zajęć oraz trener prowadzący na bieżąco monitorują podstawowe parametry życiowe takie jak progi tętna wprowadzane indywidualnie oraz puls, daje to możliwość szybszego spalania tkanki tłuszczowej oraz kształtowania wytrzymałości i w rezultacie lepszych efektów treningowych.

Profesionalne obuwie

Zajęcia w naszym klubie są w pełni profesjonalne dlatego każdy uczestnik będzie jeździł w butach przeznaczonych do Spinningu® angielskiej produkcji Muddyfox MTB.

Jeżdżąc w butach z systemem SPD poczujesz komfort rozkoszowania się zajęciami oraz w bezpieczny sposób szybciej osiągniesz swoje cele. Jeżeli nie posiadasz swojego sprzętu nie martw się u nas wypożyczysz buty lub masz możliwość zakupić je w konkurencyjnej cenie.

ZAPISY ONLINE

Dzięki specjalnej aplikacji w naszym klubie na zajęcia zapiszesz się online, wystarczy odwiedzić naszą stronę, kliknąć w pasek z napisem GYM MENAGER, który przeniesie cię do twojego panelu klienta gdzie możesz bez problemu zarezerwować zajęcia prowadzone przez ulubionego trenera.

Jeżeli chcesz nas wypróbować bez logowania możesz na głównej stronie odebrać 3 darmowe jazdy.

Kettlebell firmy APUS

Zajęcia prowadzone przy użyciu profesjonalnych Kettlebell firmy APUS. Ćwiczenia z Kettlem wzmocnią siłę, koordynację, wydolność krążeniowo-oddechową organizmu, jak również pomogą w wyrzeźbieniu sylwetki.
Przyjdź i przekonaj się sam !!!

Regulamin klubu

Regulamin klubu Hot’n Ride dostępny jest na poniższej podstronie:

REGULAMIN