TEAM

Łukasz Popowicz

Certyfikowany instruktor Spinning®. Cierpliwy, otwarty i komunikatywny. Pasjonat kolarstwa i dobrej muzyki. Mówi o sobie „rzemieślnik ze szczyptą szaleństwa i nutką pikanterii”. W 100% zaangażowany na każdych zajęciach, które są mieszanką wyzwań, motywacji i dobrej zabawy. Chciałby zarażać ludzi pasją do kolarstwa, przygody i wolności jaką dają dwa kółka. Hot`n Ride to spełnienie jego marzeń, miejsce w którym spotykać się będą pasjonaci sportu i profesjonaliści.

Anna Łapińska

Lets go…..JUMP 🙃💥
Trampoliny poprowadzi dla Was Anna Łapińska- licencjonowany trener personalny, ukończyła również szkolenie w zakresie prowadzenia zajęć w podwieszeniu TRX oraz certyfikatowany kurs instruktorski HIGH JUMP. Z zamiłowania biegaczka, pokonała wiele km i zawsze z determinacją dobiegła do Mety. Członek Przemyskiego Klubu Biegacza. W życiu kieruje się zasadą : Jedyną osobą, która może cię zmotywować jesteś Ty sam więc Never Give Up💪

Grzegorz Chodorowski

Absolwent Awf biała Podlaska trener personalny iffa oraz instruktor pływania uczestnik wielu kursów z zakresu dietetyki sportowej, konferencji sportowych oraz konwencji fitness. Holistyczne podejście jest tym czym się kieruje w pracy z klientem. Propagator zdrowego odżywiania i sportowego stylu życia. Ceni sobie zaangażowanie i poświęcenie. Zwraca szczególna uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń. Pasjonat ciężarów, snowboardu oraz zawodnik drużyny footballu amerykańskiego Przemyśl Bears. Miłośnik dobrej muzyki, sportowych aut i dobrego kina. Ulubione hasło „żeby wyglądać jak kociak, trzeba się spocić jak świnia”

Aleksandra Gwiazdoń

Swoją przygodę ze Spinningiem zaczęła w klubie Hot n’ Ride. W 2018 roku podjęła decyzję o przejściu na „drugą stronę mocy” robiąc kurs instruktora Spinning. Od dziecka związana ze sportem, m.in. wiele lat grając w piłkę ręczną. Z wykształcenia nauczycielka wychowania fizycznego oraz dodatkowo instruktorka pływania. W wolnych chwilach lubi spędzać czas w kuchni piekąc różne słodkości, a dzięki otwartości na nowe wyzwania nie ma czasu na nudę.

Agnieszka Galanty (Majka)

Certyfikowany instruktor Spinning (R)
Jej pasją to sport,id lat związana z siatkówką, jest wychowanką przemyskiego klubu „Polonia” , miłośniczka Crossfitu, rowerowy maniak. Pogodna ,energiczna ,kobieta DYNAMIT !!!
Z wykształcenia inżynier Technologii Żywności i Żywienie Człowieka ,mgr. Zarządzania

Krzysztof

Certyfikowany instruktor Spinning® . Młody inteligentny przebojowy nie bojący się wyzwań ….pozytywnie zakręcony wariat…..;)))
Przygodę z Spinning ® rozpoczął w 2015 roku, swoja pasję kontynuuje w Hot n Ride od jego początku, uwielbia jazdę na rowerze powiązaną z dobrą muzyką i wyśmienitą zabawą.
Miłośnik piłki nożnej, bramkarz amator …..;)))