TEAM

Łukasz Popowicz

Certyfikowany instruktor Spinning®. Cierpliwy, otwarty i komunikatywny. Pasjonat kolarstwa i dobrej muzyki. Mówi o sobie „rzemieślnik ze szczyptą szaleństwa i nutką pikanterii”. W 100% zaangażowany na każdych zajęciach, które są mieszanką wyzwań, motywacji i dobrej zabawy. Chciałby zarażać ludzi pasją do kolarstwa, przygody i wolności jaką dają dwa kółka. Hot`n Ride to spełnienie jego marzeń, miejsce w którym spotykać się będą pasjonaci sportu i profesjonaliści.

Natalia Tymec

Certyfikat Instruktora programu Spinning® zdobyła w Krakowie w 2009 roku.

Spinning to inwestycja w siebie, łączy w sobie ogromne korzyści zarówno fizjologiczne jak i mentalne.

Dba o to, aby trening był efektywny, ale też sprawiał przyjemność i dawał każdemu to, czego szuka dla siebie.

Potrafi na bieżąco dopasować poziom zajęć do grupy, lub indywidualnych potrzeb, więc na jej treningach odnajdzie się każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku.

Największą satysfakcję jej daje widok uśmiechniętych ludzi po treningu, a ich profity w postaci gubionych kilogramów, progresie w treningu, poprawie wyglądu, samopoczucia i samooceny oraz jakości życia to najlepsza nagroda za pracę, w którą wkłada dużo swojej energii, zaangażowania i serca.

Zawód Psychologa i Psychoterapeuty, pomaga jej w dostrzeganiu i rozumieniu potrzeb innych ludzi, co na treningach przekłada się na precyzowanie trafnych celów, i ich efektywnej realizacji.
Na zajęciach chce Ci dać pozytywną energię i zapewnić wyjątkowo spędzony czas.

Paweł Rabka

mgr wychowania fizycznego UR. Certyfikowany trener Cross treningu, były trener futbolowej drużyny Bears. Jednak żaden dyplom nie jest w stanie oddać pasji Pawła do trenowania i motywowania innych.  Dzięki jego zaangażowaniu, Bearsi zdobyli v-ce mistrzostwo Polski a Przemyśl dowiedział się czym jest Crossfit. Teraz chce przybliżyć Wam fantastyczne możliwości, które niosą ze sobą Kettle. Paweł jest trenerem poliwalentnym, dzięki swojej wiedzy wie, jak nauczyć kettli, biegania czy podnoszenia ciężarów. W każdej z tych dyscyplin odnosił sukcesy.  Wielki fan dobrej muzyki, którą wykorzystuje do treningów tworząc tym samym niepowtarzalna atmosferę zajęć.  P.S. Na co dzień jest strażakiem