TEAM

Łukasz Popowicz

Certyfikowany instruktor Spinning®. Cierpliwy, otwarty i komunikatywny. Pasjonat kolarstwa i dobrej muzyki. Mówi o sobie „rzemieślnik ze szczyptą szaleństwa i nutką pikanterii”. W 100% zaangażowany na każdych zajęciach, które są mieszanką wyzwań, motywacji i dobrej zabawy. Chciałby zarażać ludzi pasją do kolarstwa, przygody i wolności jaką dają dwa kółka. Hot`n Ride to spełnienie jego marzeń, miejsce w którym spotykać się będą pasjonaci sportu i profesjonaliści.

Natalia Tymec

Certyfikat Instruktora programu Spinning® zdobyła w Krakowie w 2009 roku.

Spinning to inwestycja w siebie, łączy w sobie ogromne korzyści zarówno fizjologiczne jak i mentalne.

Dba o to, aby trening był efektywny, ale też sprawiał przyjemność i dawał każdemu to, czego szuka dla siebie.

Potrafi na bieżąco dopasować poziom zajęć do grupy, lub indywidualnych potrzeb, więc na jej treningach odnajdzie się każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku.

Największą satysfakcję jej daje widok uśmiechniętych ludzi po treningu, a ich profity w postaci gubionych kilogramów, progresie w treningu, poprawie wyglądu, samopoczucia i samooceny oraz jakości życia to najlepsza nagroda za pracę, w którą wkłada dużo swojej energii, zaangażowania i serca.

Zawód Psychologa i Psychoterapeuty, pomaga jej w dostrzeganiu i rozumieniu potrzeb innych ludzi, co na treningach przekłada się na precyzowanie trafnych celów, i ich efektywnej realizacji.
Na zajęciach chce Ci dać pozytywną energię i zapewnić wyjątkowo spędzony czas.

Anna Trusz

Certyfikowany instruktor Spinning®. Swoją przygodę z rowerami zaczęła jako uczestnik zajęć Indoor Cycling. Po 2 latach postanowiła rozwinąć pasję i sama zostać trenerem.

Chęć rozwoju i poznawania różnych form zajęć sprawiły, że została instruktorem fitness, jednak ostatecznie zwyciężyła miłość do Spinningu i aktualnie w tym kierunku chce się rozwijać. Na jej zajęciach w bezpieczny sposób spalisz mnóstwo kalorii, poprawisz wytrzymałość rozładujesz stres, a także zyskasz pokłady pozytywnej energii i dobre samopoczucie. Największą radość sprawiają zadowoleni z zajęć i efektów klienci.

Paweł Rabka

mgr wychowania fizycznego UR. Certyfikowany trener Cross treningu, były trener futbolowej drużyny Bears. Jednak żaden dyplom nie jest w stanie oddać pasji Pawła do trenowania i motywowania innych.

Dzięki jego zaangażowaniu, Bearsi zdobyli v-ce mistrzostwo Polski a Przemyśl dowiedział się czym jest Crossfit. Teraz chce przybliżyć Wam fantastyczne możliwości, które niosą ze sobą Kettle. Paweł jest trenerem poliwalentnym, dzięki swojej wiedzy wie, jak nauczyć kettli, biegania czy podnoszenia ciężarów. W każdej z tych dyscyplin odnosił sukcesy.

Wielki fan dobrej muzyki, którą wykorzystuje do treningów tworząc tym samym niepowtarzalna atmosferę zajęć.

P.S. Na co dzień jest strażakiem

Anna Leja-Olszańska

Certyfikowany instruktor Spinning®. Swoją przygodę ze Spinning® zaczęłam w naszym klubie. Po miesiącu uczestniczenia w zajęciach, postanowiłam się „wkliknąć” bardziej i zostać instruktorem. Ani wykształcenie, ani zawód wykonywany nie jest związany ze sportem, jednak ten wyraża mój temperament i dodaje energii w codziennym życiu. Rekreacyjnie biegam. Z radością prowadzę energiczne treningi dla początkujących i zaawansowanych. Świetnym środkiem w tym jest muzyka, która z założenia musi być bardzo rytmiczna, wesoła i refleksyjna.

Cenię dobry trening, uważam że dzięki zmęczeniu fizycznemu zapominamy o swoich zmartwieniach i stajemy się szczęśliwsi. Uwielbiam u ludzi poczucie humoru i najważniejszą opinią dla mnie jest opinia klienta.

Dominika Cioban

Jest biegającą masażystką, dlatego wszędzie jej pełno i wszędzie ją słychać.

Jej zadaniem w klubie HOT’n RIDE będzie sprawianie, aby każdy czuł się u Nas jak w domu.